preload

Produkty

 • Med kvetový

  Med kvetový

  Kvetový med patrí medzi najrozšírenejšie medy. Obsahuje peľové zrná rôznych rastlín, ktoré ho obohacujú o významné prírodné látky s povzbudzujúcim účinkom. Ľahko kryštalizuje, je cenovo najdostupnejší a vhodný na všestranné využitie v domácnosti.

  500 / 900 g

 • Repkový šľahaný med

  Repkový šľahaný med

  Jeden z prvých medov v sezóne. Obsahuje nektár kvitnúcej repky olejnej a jemnú prímes z ovocných stromov. Rýchlu kryštalizáciu spôsobuje vysoký obsah glukózy a preto je tento med vhodný na šľahanie.

  500 / 900 g

 • Med agátový

  Med agátový

  Obsahuje nektár z agátových kvetov a tie mu dodávajú jemnú chuť a vôňu. Je jasnožltej až veľmi slabej farby a obsahuje vysoký podiel fruktózy, vďaka čomu má nízky sklon ku kryštalizácií. Priaznivo vplýva na látkovú výmenu organizmu, je ľahko stráviteľný a preto je vhodný aj pre ľudí trpiacich problémami s trávením.

  500 / 900 g

 • Med lesný

  Med lesný

  Kryštalizácia je prirodzená vlastnosť včelieho medu. Zohriatim do 50°C sa med dostane do tekutého stavu

  500 / 900 g

 • Med medovicový

  Med medovicový

  Je to pomerne vzácny med, dostupný je najmä v horských oblastiach. Včely ho zbierajú predovšetkým na ihličí stromov, hlavne na jedliach a nepochádza z nektáru kvetov. Vyznačuje sa vysokým obsahom minerálnych látok a stopových prvkov, vyniká svojou výraznou arómou, skvelou chuťou a tmavou farbou.

  500 / 900 g